طراحی سایت حرفه ای با آژانس دیجیتال مارکتینگ وب آقا

هزینه طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت در حال حاضر به یکی از ضروری ترین نیازهایی تبدیل شده که اگر هرچه سریع تر نسبت به طراحی آن اقدام نکنید، ممکن است فردا دیر باشد. در دنیایی که هر روز شرکت های قدرتمند در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار به فضای دیجیتال وارد می‌شوند، هر چه زودتر وارد فضای دیجیتال شوید، تلاش‌هایتان بهتر نتیجه خواهد داد. البته توجه داشته باشید که کیفیت و حرفه‌ای ‌بودن در موفقیت شما تاثیر بسزایی دارد. از این رو طراحی وب سایت حرفه‌ای موضوعی است که هرگز نباید از آن غافل شوید.

طراحی سایت حرفه‌ای نیاز اساسی کسب و کارهای امروزی

در دنیای امروز بدون شک می‌توان گفت کسب‌وکارهایی که در فضای آنلاین حضور ندارند، شانس چندانی هم برای رشد و توسعه خود نخواهند داشت. چه بسا بسیاری از آنها باید با دنیای کسب‌و کارها خداحافظی کنند. داشتن یک سایت حرفه‌ای نه‌ تنها به افزایش فروش محصولات شما کمک می‌کند، بلکه به عنوان یک پل ارتباطی بین شما و مشتریان احتمالی عمل کرده و می‌تواند حس اعتماد نسبت به کسب‌وکار شما را در آنها ایجاد کند. این موضوع به برندسازی شما کمک بسیار بزرگی می‌کند. یک طراحی سایت حرفه ‌ای نقش اصلی را در ایجاد یک تجربه کاربری مناسب ایفا می‌کند که در نهایت منجر به تعامل کاربران با سایت شما و تبدیل آنها به مشتری می‌شود.

اهمیت طراحی سایت حرفه‌ای

داشتن یک سایت به تنهایی برای ارتقا کسب و کار شما کافی نیست، چه بسا یک سایت غیرحرفه‌ای حتی باعث ضربه به شما هم بشود. از این‌رو ساخت سایت حرفه‌‌ای اهمیت زیادی برای هر کسب‌وکاری دارد. در ادامه دلایل اهمیت ساخت سایت حرفه‌‌ای را بررسی می‌کنیم:

تصور کاربر از کسب‌وکار شما را می‌سازد

کاربرانی که به سایت شما وارد می‌شوند، اولین چیزی که از کسب‌وکارتان ما می‌بینند، صفحه اول سایت شما است. درنتیجه طراحی سایت تاثیر مهمی در تصور ذهنی آنها از کل کسب‌وکار شما خواهد داشت. اگر سایت‌تان ظاهری جذاب و بروز نداشته باشد، تصور خوبی برای کاربران ایجاد نکرده و در تبدیل آنها به مشتری موفق نخواهد بود. وقتی کاربر با سایت ارتباط برقرار نکند، بلافاصله آن را می‌بندد و به سراغ سایت دیگری می‌رود. طراحی سایت حرفه‌ ای از این رو اهمیت پیدا می‌کند که نقش مهمی در برندسازی شما دارد. تصویر اولیه‌ای که افراد از کسب‌وکار شما در سایت‌تان می‌بینند، نقش اصلی را در ترغیب آنها به ماندن در سایت و تعامل با آن یا خارج‌ شدن از سایت و رفتن به سمت رقبا ایفا می‌کند.

به سئوی سایت کمک می‌کند

بسیاری از المان‌های طراحی سایت بر نحوه کار سایت و چگونگی انتشار محتوا در آن تاثیر دارند. از این‌رو بر قابلیت خزش‌ شدن صفحات و ایندکس‌ آنها در موتورهای جستجو هم اثرگذارند. چنانچه طراحی سایت شما با اصول سئو هم‌خوانی نداشته باشد، برای مثال سرعت سایت را کاهش دهد یا موبایل‌فرندلی نباشد، از همان ابتدا مسیر سختی برای دیده‌ شدن سایت‌تان درموتورهای جستجو خواهید داشت.

با مشتریان ارتباط برقرار می‌کند

یکی از راه‌هایی که کاربر رفتار شما با مشتریان خود را پیش‌بینی می‌کنند، توجهی است که به سایت‌تان نشان داده‌اید. در واقع وقتی شما تلاشی برای داشتن یک سایت حرفه‌ای نکرده باشید، کاربران سایت هم با خود می‌گویند قرار نیست وقت چندانی هم برای کمک به آنها صرف کنید. برعکس، یک ظاهر درخشان، بروز و جذاب برای سایت در حکم خوش‌آمدگویی به کاربران و مشتریان جدید است. ظاهر سایت را تصویر خود در دنیای دیجیتال بدانید. همانطور که به ظاهر فیزیکی مغازه یا شرکت خود رسیدگی می‌کنید، باید برای سایت هم یک طراحی حرفه‌ای و جذاب در نظر بگیرید.

رقبای شما سایت‌های حرفه‌ای دارند

اگر به دنبال یک دلیل برای طراحی سایت حرفه‌ای می‌گردید، همین بس که رقبای شما در حال استفاده از سایت‌های حرفه‌ای و بروز هستند. اگر می‌خواهید از رقابت با آنها عقب نمانید، شما هم نیاز به ساخت سایت حرفه‌ ای دارید.

آگاهی از برند شما را افزایش می‌دهد

یکی از کارکردهای مهم ساخت سایت حرفه‌‌ای، برندسازی برای کسب‌وکار است. شما نیاز دارید کاربرانی را به سایت خود جذب کرده و کسب‌وکار خود را به آنها معرفی کنید تا هر وقت نیاز به محصولات مرتبط با کسب‌وکار شما داشتند، اقدام به خرید از شما کنند. یک طراحی سایت حرفه‌‌ای باعث می‌شود برند شما و نشانه‌های آن در ذهن کاربر باقی مانده تا در موقع نیاز به راحتی به یاد شما بیفتد.

خصوصیات و ویژگی‌های طراحی سایت حرفه‌ای

حالا که با اهمیت ساخت سایت حرفه‌ای آشنا شدید، لازم است بدانید چه ویژگی‌هایی باعث می‌شوند یک سایت بتواند کارکردهای گفته‌شده را تامین کند. در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های ساخت سایت حرفه‌ای را مرور می‌کنیم:

 • گشت‌وگذار (Navigation) راحت در سایت: در یک طراحی حرفه‌ای، ساختار سایت به شکلی در نظر گرفته می‌شود که همه اطلاعات سایت به راحتی و با چند کلیک از هر صفحه‌ای قابل دسترسی باشد.
 • طراحی واکنش‌گرا: امروزه بسیاری از کاربران برای سر زدن به سایت‌ها از گوشی‌های موبایل استفاده می‌کنند، گوشی‌هایی که هرکدام در ابعادی متفاوت ساخته شده‌اند. علاوه بر این تبلت‌ها، لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترها هم برای وب‌گردی مورد استفاده قرار می‌گیرند. یک سایت حرفه‌ای باید برای همه کاربرانی که با دستگاه‌های مختلف به آن وارد می‌شوند، به طور کامل نمایش داده شود و دچار بهم‌ریختگی نشود.
 • ثبات در سبک طراحی: از آنجا که سایت قرار است برای شما برندسازی کند، باید شخصیت برند شما در همه المان‌های آن حضور داشته باشد تا کاربران حس برند شما را به خوبی درک کنند. به همین دلیل یک سایت حرفه‌ای دارای سبک مشخصی در طراحی است که در همه صفحات و المان‌های طراحی مثل رنگ، تصاویر، تایپوگرافی، لوگو و… به صورت یکسان به کار می‌رود.
 • استفاده هدفمند از تصاویر: استفاده از تصاویر و ویدئو در صفحات سایت نه‌تنها ظاهری زیبا به سایت می‌دهند بلکه تعامل مخاطبین را با آن بیشتر می‌کنند. اما این دلیل نمی‌شود که کل سایت را با عکس شلوغ کرده و کاربران را آزار دهید. استفاده از تصاویر و متن در صفحات سایت باید متعادل باشد به شکلی که جذابیت و کارایی سایت را افزایش دهد.
 • متن‌های جذاب: متن‌ها نقش مهمی در ترغیب کاربران به تعامل با سایت دارند. متن‌های تکراری و کسل‌کننده قرار نیست کسی را ترغیب به کلیک روی قسمت‌های مختلف سایت شما کند.
 • دعوت به اقدام (call to action): هدف نهایی هر سایتی تبدیل کردن کاربران به مشتری است. این کار نیاز به عبارت‌ها و دکمه‌هایی برای دعوت کاربران به انجام اقدام موردنظر شما دارد. طراحی جذاب و تاثیرگذار دکمه‌های call to action یکی از مهم‌ترین نیازهای طراحی سایت حرفه‌ای است.
 • سرعت بالا: سرعت سایت نقش اساسی در ماندگاری کاربران در آن دارد و می‌تواند تجربه کاربری سایت را به شدت ارتقا دهد. اگر سایت‌تان از سرعت لازم برخوردار نیست، انتظار مخاطب زیادی هم نداشته باشید.
 • چرا طراحی سایت حرفه‌ای توسط وب آقا؟

  همان‌طور که گفته شد امروزه تنها داشتن یک سایت برای کسب‌وکارها کافی نیست، بلکه باید بوسیله سایت برای برندسازی و افزایش فروش تلاش کرد. هرچند استفاده از سایت‌ها و قالب‌های آماده هزینه شما را برای طراحی سایت کمتر می‌کنند، اما معمولا نمی‌توانند شما را به اهداف نهایی خود برسانند. حتی ممکن است در آینده مجبور شوید هزینه‌های اضافی زیادی هم برای جبران مشکلات ایجادشده انجام دهید. در عوض با سرمایه‌گذاری روی ساخت سایت حرفه‌ای، نه‌تنها هزینه‌های خود را بهینه کرده و از هزینه‌های اضافی بعدی دور می‌مانید، بلکه کیفیت برند خود را ارتقا داده و سریع‌تر به اهداف خود می‌رسید.

  شرکت وب آقا با سابقه طولانی در زمینه طراحی سایت و سئو به شما در رسیدن به اهدافتان از طریق دیجیتال مارکتینگ کمک می‌کند. ساخت سایت حرفه‌ای در شرکت وب آقا با توجه به اصول حرفه‌ای طراحی سایت و کلیه ویژگی‌های موردنیاز شما انجام می‌شود. به علاوه با تجربه‌ای که این ما در حوزه سئو دارد، اقدامات لازم برای دیده ‌شدن سایت در نتایج جستجو را هم در طراحی آن لحاظ می‌کند.

 • تعرفه و هزینه طراحی سایت حرفه‌ای

  از آنجا که طراحی هر سایتی به صورت اختصاصی و با توجه به ویژگی‌ها و امکانات موردنیاز حوزه کاری آن انجام می‌شود، نمی‌توان یک قیمت ثابت برای طراحی سایت در نظر گرفت. هزینه‌های طراحی سایت بستگی به عواملی مثل امکانات سایت، تعداد صفحات، ویژگی‌های گرافیکی سایت و… دارد. برای آشنایی با تعرفه‌ها و هزینه‌های طراحی سایت موردنظرتان می‌توانید به صفحه مشاوره رایگان مراجعه کنید. با تکمیل فرم مربوطه در این صفحه همکاران ما با شما تماس گرفته و ضمن ارائه مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت موردنظرتان، هزینه‌ها و تعرفه‌ها را به اطلاع شما خواهند رساند.

  امکانات سایت‌های حرفه‌ای طراحی شده توسط وب آقا

  طراحی سایت در مجموعه وب آقا با توجه به کلیه نکات گفته‌شده برای داشتن یک سایت حرفه‌ای انجام می‌شود. علاوه بر این اصول سئو در طراحی سایت‌ها به طور کامل در نظر گرفته می‌شود تا سایت شما امکان گرفتن رتبه‌های بالا از گوگل را داشته باشد. به طور کلی مهم‌ترین ویژگی‌های سایت‌های حرفه‌ای شرکت وب آقا شامل موارد زیر است:

  • طراحی واکنش‌گرا
  • طراحی بر اساس اصول سئو
  • ارائه پشتیبانی قدرتمند سایت
  • امنیت بالا در مقایسه با سایت‌های آماده
  • امکان اضافه‌ کردن ویژگی‌های متعدد به سایت بدون هیچ محدودیتی
  • طراحی ساختار سایت به صورت بهینه و مطابق با سئو
  • سرعت بالای بارگیری صفحات

طراحی سایت حرفه‌ای بر اساس نیازهای مخاطب

کارشناسان و طراحان سایت مجموعه وب آقا در طراحی حرفه‌ای سایت همواره تلاش می‌کنند در کنار رعایت اصول حرفه‌ای نیازهای مخاطب یک سایت را شناسایی کرده و بر اساس آن سایت موردنظر را طراحی کنند. این موضوع تاثیر زیادی در بالا بردن نرخ تبدیل سایت خواهد داشت. قطعا نیازهای مخاطبین یک سایت فروشگاهی با یک سایت ارائه خدمات متفاوت است، حتی نیازهای مخاطبین سایت شخصی با یک سایت شرکتی هم متفاوت خواهد بود.

کارشناسان ما با سابقه‌ای که در طراحی سایت‌های حوزه‌های مختلف کسب کرده‌اند، ابتدا اقدام به شناسایی نیازهای مخاطبین سایت کرده و سپس بر اساس آن طراحی سایت را انجام می‌دهند. در واقع کارشناسان وب آقا تنها به طراحی سایت شما نمی‌پردازند، بلکه یک مدل کسب‌وکار برای درآمدزایی آن تدوین کرده و بر اساس آن ویژگی‌ها، امکانات و ظاهر سایت را طراحی می‌کنند. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت حرفه ای با همکاران ما در تماس باشید.