دیجیتال مارکتینگ

امروزه اصطلاح دیجیتال مارکتینگ را بیش از پیش می شنویم. هدف اصلی این بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ، معرفی فعالیت شما به روش مدرن دیجیتالی است. از آنجایی که دیگر اینترنت به جزء لاینفک زندگی بشری تبدیل شده است، حضور کسب و کارهای اینترنتی دور از ذهن نخواهد بود.

در دنیای پررونق امروزی، برای رشد و پیشرفت کسب و کار خود نیازمند یک حضور قوی در فضای دیجیتال هستید. از رسانه‌های اجتماعی و وبسایت‌ها تا تبلیغات آنلاین و بهینه‌سازی موتورهای جستجو، دنیای دیجیتال فرصت‌های بی‌شماری برای شما فراهم می‌کند تا به مشتریان جدید دست یابید و با مشتریان فعلی خود در ارتباط باشید.

اما با چالش‌های مختلفی که در دنیای دیجیتال وجود دارد، انجام این کارها به صورت صحیح و موفقیت‌ آمیز می‌تواند امری پیچیده باشد. به همین دلیل، ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم و خدمات دیجیتال مارکتینگی را ارائه دهیم که بتوانید به صورت مؤثر و موثر در بازار رقابتی فعلی به چشم‌انداز بلندمدت کسب و کار خود بنگرید.

از استراتژی‌ گذاری دقیق تا طراحی سایت، از بهبود رتبه‌بندی در موتورهای جستجو تا تولید محتوا و مدیریت رسانه‌های اجتماعی، تیم ما از تخصص و تجربه لازم برخوردار است تا برند شما را در دنیای دیجیتال به بالاترین سطح ممکن برساند.

digital marketing web agha

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ در واقع همان بازاریابی سنتی می باشد، با این تفاوت که برای ایجاد آن از روش های مدرن استفاده شده و در فضای اینترنتی انجام می‌گیرد. به عبارت دیگر به هرگونه روشی که بخواهید کسب و کارتان را به وسیله آن در اینترنت یا پلتفرم های مجازی معرفی کنید، دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین می گویند.

استراتژی های دیجیتال مارکتینگ

استراتژی های دیجیتال مارکتینگ را می توان به هشت دسته تقسیم بندی کرد.

بهینه سازی سایت یا سئو، بازاریابی از طریق موتور جستجوی گوگل، بازاریابی از طریق رپورتاژ آگهی، بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی، تبلیغات کلیکی، بازاریابی وابسته، ایمیل مارکتینگ، محتوای حمایت شده

در ادامه راجع به هر کدام به صورت مختصر توضیح داده خواهد شد.

۱- بهینه سازی سایت یا سئو

در واقع برای انجام بهینه سازی سایت فروشگاهی و افزایش بازدید کنندگان آن، باید نکات سئو را در تبلیغات اینترنتی به خوبی رعایت کنید. بهترین روش های بهبود سئو ادوردز ها، تبلیغات بک لینک و رپورتاژ های آگهی هستند.

اگر بخواهیم یکی از فاکتورهای مهم دیجیتال مارکتینگ را نام ببریم قطعا استفاده درست از استراتژی سئو می‌باشد.

۲- بازاریابی از طریق موتور جستجوی گوگل

تبلیغات در گوگل از جمله مواردی است که برای شما بازدید بیشتر به همراه دارد اما انجام آن قطعا برای شما دربرگیرنده هزینه خواهد بود.

۳- بازاریابی از طریق رپورتاژ آگهی

شاید بتوان گفت یکی از ارزان ترین روش دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی از طریق رپورتاژ آگهی می باشد. به این شکل که می توانید متن های با کیفیت و تاثیر گذار را از شرکت های تبلیغاتی دریافت کرده و در سایت های پربازدید منتشر کنید.

بازاریابی آنلاین

۴- بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی

در حال حاضر تعداد پلتفرم های اجتماعی بیش از پیش افزایش داشته است، از جمله واتساپ، اینستاگرام، یوتیوب و غیره. در این روش می توانید از روش های تبلیغاتی به روز و خلاقانه مانند موشن گرافیک، پادکست، تیزر تبلیغاتی و غیره استفاده کنید تا کسب و کارتان را به صورت گسترده معرفی نمایید.

۵- بازاریابی وابسته

در این روش می توانید در ازای پرداخت درصدی از سود مشتریان، از سایت ها و پیج های مختلف بخواهید برای شما بازاریابی کنند.

۶- تبلیغات کلیکی

یکی از محبوب ترین روش های تبلیغاتی آنلاین، تبلیغات کلیکی است که تبلیغ کننده به ازای هر کلیکی که از تبلیغات وی در رسانه های ناشر انجام می شود هزینه پرداخت می کند.

۷- ایمیل مارکتینگ

این روش سبب می شود که به طور مستقیم و از طریق ایمیل به جذب مشتریانتان و تبلیغ کسب و کارتان بپردازید.

۸- محتوا

در این مورد شما برای تولید محتوای تبلیغاتی و انتشار آن به شرکت متخصص هزینه پرداخت می کنید. از جمله محبوب ترین موارد این روش اینفلوئنسر مارکتینگ ها هستند که طبق آن یک برند به حمایت از یک اینفلوئنسر در صنعت خود می‌پردازد تا تبلیغات شرکت را در پلتفرم های اجتماعی انتشار دهد.

اهمیت استفاده از دیجیتال مارکتینگ

۱. نرخ رو به رشد بازارهای دیجیتال

امروزه دیگر بازاریابی سنتی جای خود را به بازاریابی دیجیتال سپرده است و این فناوری به دلیل مزیت‌های بیشمار به سرعت در حال رشد و تحول است.

۲. فرصت‌های شغلی متنوع

با ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ شاهد بروز گزینه های متنوع شغلی برای افراد با توانایی های مختلف هستیم.

۳. راهی آسان برای شروع یک کسب و‌ کار خلاقانه

اگر کسب و کار نوپا دارید و می خواهید آن را گسترش دهید پیشنهاد می کنیم حتما از خدمات دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید. بعد از استفاده از روش های نوین بازاریابی تاثیر مثبت آن را به سرعت مشاهده خواهید کرد.

خدمات دیجیتال مارکتینگ وب آقا

۴. پیشرفت آسان در دیجیتال مارکتینگ

در بازاریابی دیجیتالی به دلیل وسعت فراوان می توان به آسانی در نوع انتخابی، به سمت پیشرفت بیشتر حرکت کرد. این زیاد بودن درجه های پیشرفت در استفاده کنندگان ایجاد انگیزه بیشتری می نماید.

۵. جذب آسان مخاطب در بسترهای اینترنتی

به دلیل تنوع در شیوه های مختلف بازاریابی دیجیتال جذب مخاطبان قطعا راحت تر خواهد بود.

۶. تطبیق پذیری

از مزایای بازاریابی دیجیتال مارکتینگ این است که با تسلط بر یک بخش می توانید بخش های دیگر را نیز تقویت کنید.

۷. تحول در بازاریابی دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ همیشه زمینه های لازم را برای یادگیری نکات جدید فراهم می کند. همین امر سبب می شود که امکان بروز خلاقیت همواره وجود داشته باشد. به عبارت دیگر در مجموعه های بازاریابی شاهد فعالیت افراد با مهارت ها و استراتژی های مختلف هستیم که بسیاری از پیشرفت‌های آن ها مدیون وجود موارد آموزشی مانند کتاب های دیجیتالی است. دانش و مهارت بالای کارشناس دیجیتال مارکتینگ است که می تواند کسب و کارتان را رونق چند برابری ایجاد کند.

۸. پشت سر گذاشتن رقیبان

در دنیای امروز برای این که مجموعه ی شما بتواند چشم انداز جدیدی پیدا کند باید با بازاریابی آنلاین تطابق پیدا کند. گرفتن نتایج مطلوب در این زمینه و پیشی گرفتن از سایر رقبایتان تنها به مطلع بودن شما از امکانات و شرایط دیجیتال مارکتینگ بستگی دارد. این امکان با همکاری یک دیجیتال مارکتر حرفه ای به وقوع می پیوندد.

ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ با وب آقا

در پایان لازم است متذکر شویم که رشد و رونق کسب و کار با دیجیتال مارکتینگ چندان دشوار نیست اما قطعا بدون تیم حرفه ای و کارشناس متخصص این حوزه، نمی توان به آن دست یافت. اگر می خواهید تجربه لذت بخش گسترش کسب و کارتان را داشته باشید می توانید خدمات دیجیتال مارکتینگ را از ما بخواهید.

ما با تمرکز بر نیازهای منحصر به‌ فرد شما، استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ شما را به صورت سفارشی انجام می دهیم؛ و به ارتقای کسب و کارتان کمک می‌کنیم. با توجه به تحلیل دقیق بازار و رقبا، ما راه‌کارهایی را ارائه می‌دهیم که شما را در معرض دید مشتریان دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات دیجیتال مارکتینگ با تیم وب آقا تماس بگیرید.

نیاز به خدمات دیجیتال مارکتینگ دارید؟
کافیست فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان وب آقا با شما تماس بگیرند

"*" indicates required fields

انتخاب سرویس*

با وب آقا در شبکه های اجتماعی همراه باشید