خدمات سئو

 خدمات سئو

در ابتدا بهتر است شما را با واژه خدمات سئو و بهینه سازی سایت بیشتر آشنا کنیم. در واقع سئو (SEO) به روش‌هایی گفته می شود که با دقت پیاده سازی می شود تا شما را در ردیف های اول نتایج جستجو در گوگل قرار دهد. با این کار شما بهتر دیده خواهید شد و مخاطبان بیشتری از سایت شما بازدید می کنند. به این امر سئو و بهینه سازی سایت نیز گفته می شود و به دو دسته خدمات سئو داخلی و خارجی سایت تقسیم می گردد.

تیم وب آقا مفتخر است تا بالاترین کیفیت خدمات سئو و بهینه سازی سایت را در اختیار شما قرار دهد تا بدین وسیله کسب و کار خود را در دنیای وب گسترش دهید. در ابتدا سئوکار ما سایت شما را بررسی می کند و آنالیز سایت انجام می شود. پس از این مرحله، نوبت به تحلیل سایت رقبای شما می‌رسد تا استراتژی طراحی گردد که شما را در بین آن ها متمایزتر کند. در نهایت با انتخاب کلمات کلیدی مناسب کار را به اتمام می‌رسانند.

 در ادامه با ما همراه باشید تا علاوه بر مزایای سئو با سایر اطلاعات این حوزه بیشتر آشنا گردید.

seo web agha

مزایای سئو و بهینه سازی سایت

در حال حاضر بیشترین بازدید از وب سایت‌ها از طریق موتورهای جستجوگر انجام می گیرد. قطعا زمانی شما بیشترین بازدید را تجربه خواهید کرد که از خدمات سئو و بهینه سازی سایت بهره برده باشید.

این مورد زمانی اهمیت خود را نشان می دهد که بدانید جستجو از طریق موتور جستجوگر برای بسیاری از بازدید کنندگان هدف دار است. پس قطعا با جذب آن ها، به مشتریان واقعی دست خواهید یافت.

البته علاوه بر سئو، عوامل دیگری نیز در این امر موثر هستند اما هدف ما در اینجا بررسی سئو و تاثیرات آن می‌باشد.

از دیگر مزایایی که خدمات سئو به همراه دارد هزینه مقرون به صرفه تر آن نسبت به سایر راه های بازاریابی و تبلیغات است.

در واقع موثرترین سرمایه گذاری در حیطه تبلیغات و بازاریابی استفاده از خدمات سئو برای بهینه سازی سایت می‌باشد.

بهترین پیشنهادی که می توانیم در این قسمت به شما داشته باشیم، این است که با شروع هر چه زودتر سئوی سایت خود، از سایر رقبا پیشی بگیرید. شما می توانید انجام سئوی سایت خود را به شرکت وب آقا بسپارید و اطمینان داشته باشید که کار بهینه سازی سایت شما به خوبی انجام می پذیرد.

مراحل انجام خدمات سئو و بهینه سازی سایت

۱- انجام مشاوره سئو

۲- انجام تحقیق و بررسی درباره سایت مورد نظر و سایت های رقبا

۳- انتخاب کلمات کلیدی مناسب و موثر

۴- بهینه سازی کد نویسی

۵- بهینه سازی ساختار سایت

۶- انتخاب استراتژی مناسب جهت ایجاد لینک

۷- سئو و بهینه سازی سایت

۸- انتخاب استراتژی جهت تولید محتوای یونیک

۹- پیاده سازی پروژه

۱۰- ارائه گزارشات دوره ای در مورد بازدید از سایت

seo web

 

خدمات سئو با قیمت مناسب

کسب و کارهایی که به تازگی راه اندازی شده اند یا کوچکتر هستند مانند فروشگاه و تولیدی های کوچک می‌توانند از خدمات سئو با قیمت مناسب تر استفاده کنند.

به این صورت که خدمات سئو در مورد آن ها در محدوده کوچکتری پیاده سازی می شود. دلیل این امر نیز محلی بودن این نوع کسب و کار و پایین بودن تعداد رقبا می باشد. البته ناگفته نماند این به معنی پایین آمدن بازدهی کار نیست.

خدمات سئو در محیط رقابتی

برخی کلمات در فضای پر رقابتی قرار دارند و تعداد جستجوی آن ها در موتورهای جستجوگر بسیار بالا است. معمولا سایت‌هایی که در رتبه های اول جستجو هستند از این کلمات به درستی در سایت خود استفاده نموده اند و در همین راستا توانسته اند به اعتماد گوگل نیز دست پیدا کنند.

 به همین دلیل است که جابجایی این کلمات در سایت نیاز به تمرکز و دقت بیشتری دارد و نتیجه آن نیز بالاتر رفتن هزینه انجام است.

خدمات سئو 

گاهی شرایطی مانند وجود یک همایش یا چنین مواردی باعث می شود که یک کسب و کار تصمیم بگیرید در سریع ترین زمان ممکن در جایگاه مناسب موتورهای جستجو قرار بگیرد.

در این موارد ما با ارائه بهترین خدمات سئو و با بکارگیری روش های صحیح و مورد تایید گوگل، با کیفیت ترین خدمت را در زمان کوتاه در اختیار کارفرما قرار می دهیم.

با توجه به قوانین سخت گیرانه گوگل، انجام این کار بسیار حساس است و تنها در موارد بسیار خاص قابل انجام خواهد بود.

خدمات سئو وب آقا

قیمت انجام سئو و بهینه سازی سایت

قطعا برای هر فردی سوال است که برای دریافت خدمات سئو باید چه میزان هزینه کند. در برخی موارد مجموعه ها با توجه به سلیقه و سبک شان، بدون در نظر گرفتن تعرفه های مورد تایید، تعیین قیمت می شود. این بی ثباتی برای مشتری خوشایند نخواهد بود.

در اصل از مواردی که در تعیین قیمت خدمات سئو نقش دارد، بررسی کلمات کلیدی و انتخاب جایگاه مناسب برای آن ها و همین طور زمانی که برای این مورد صرف می‌شود، است.

در برخی پروژه ها تنها تولید محتوای با کیفیت کفایت می کند. اما در موارد دیگر که عرصه رقابت تنگ تر است، تکنیک ها پیشرفته تر و پر ریسک تر شده و قطعا این مورد بر هزینه نهایی بی تاثیر نخواهد بود.

نکات مهم خدمات سئو

  • انتخاب یک پکیج مناسب: قطعا برای بهینه سازی سایت خود توسط خدمات سئو و بهینه سازی سایت، قادر نیستید هر مبلغی پرداخت کنید و یا بودجه ای محدود را برای این امر در نظر گرفته اید. در این حالت حتما پکیجی را انتخاب کنید که از پس هزینه های آن بر بیایید.
  • کارشناسان متخصص: در مجموعه وب آقا کارشناسان متخصص ارائه دهنده خدمات سئو هستند. این کارشناسان به طور اختصاصی کلیه امور سایت شما را مورد تحلیل و پشتیبانی قرار می دهند.
  • گزارش کار: در مجموعه وب آقا که ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی است، می‌توانید با مشاهده گزارش های دوره ای، از وضعیت بهینه سازی و سئو سایتتان آگاه باشید.
  • شبکه های اجتماعی: از موارد مکمل خدمات سئو، عضو شدن و پشتیبانی سایت مورد نظر در پلتفرم های شبکه های اجتماعی است که می تواند به سئو سایت شما کمک کند.
  • سئو با دانش روز: در مجموعه ما، برای بالا بردن کیفیت کار فعالیت ها به صورت منظم و روی اصول دانش پیش می رود، ما علاوه بر بهره گیری از دانش های روز، از تکنیک های نوین نیز غافل نیستیم.
  • آنالیز و تحلیل وب سایت: سایت شما از نظر استاندارد بودن محتوا توسط مجموعه ما مورد بررسی و آنالیز قرار می گیرد و ما تلاش می کنیم که این استانداردها در بهترین حالت رعایت شود.
  • طراحی سایت و دیزاین گرافیکی: اگر سایت شما توسط طراحان حرفه ای ما ایجاد گردد قطعا در رتبه بندی، جزو موارد برتر خواهید بود.

دپارتمان خدمات سئو سایت وب آقا با برخورداری از کارشناسان خبره و با تجربه سئو و با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت، آمادگی خود را برای رساندن وب سایت شما به صفحه اول گوگل و افزایش سئو سایت اعلام می دارد. برای انجام سئوی سایت خود با ما تماس بگیرید.

 

نیاز به خدمات سئو سایت دارید؟
کافیست فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان وب آقا با شما تماس بگیرند"*" indicates required fields

با وب آقا در شبکه های اجتماعی همراه باشید