چرا باید وب آقا را برای طراحی سایت انتخاب کنیم؟

چرا باید وب آقا را برای طراحی سایت انتخاب کنیم؟

طراحی سایت برای هر کسب و کاری مهم و ضروری است؛ اما قبل از شروع طراحی وب سایت، باید با اصول و تکنیک های مرتبط با موتورهای جستجو آشنایی داشته باشید تا وب سایت شما بتواند رتبه خوبی در موتورهای جستجو کسب کند.

شرکت طراحی سایت و آژانس دیجیتال مارکتینگ وب آقا به شما کمک می کند تا بتوانید ترافیک بالایی را به وب سایت خود اختصاص دهید. این کار از طریق شناسایی رفتار رقبای شما، در قالب آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت شما، انجام می شود. در اصل آنالیز کلمات کلیدی به افزایش ترافیک وب سایت شما، کمک شایانی می کند. این کار از طریق افزایش بازدید کاربران از وب سایت شما صورت می گیرد.

چرا طراحی سایت؟

در واقع وب سایت به عنوان بزرگترین شعبه شما در غیاب شخص شما و کارمندانتان می باشد. پس شکل ظاهری و طراحی آن از اهمیت زیادی برخوردار است. در اصل همه کاربرانی که به وب سایت شما وارد می شوند، مهمان شرکت شما هستند، بنابراین باید میزبان خوبی برای مشتریان و کاربران خود باشید تا آن ها نهایت رضایت را از استفاده خدمات شما داشته باشند.

وب آقا یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت برای ایرانیان خارج از کشور است که می تواند بهترین انتخاب برای شما به منظور طراحی و راه اندازی وب سایتتان باشد.

شرکت طراحی سایت و آژانس دیجیتال مارکتینگ وب آقا به منظور دست یافتن به این امر مهم، از جدیدترین روش ها و تکنیک های روز دنیا استفاده می کند و در زمان ارائه مشاوره های اولیه در این خصوص با مشتریان خود رایزنی می کند. مد نظر داشته باشید که خدمات طراحی وب سایت بایستی از همان اول کار به طور کاملا حرفه ای انجام شود تا بعد از اتمام پروژه طراحی وب سایت و راه اندازی آن، بتواند رتبه خوبی را در موتورهای جستجو به دست آورد.

ویژگی وب سایت های طراحی شده توسط وب آقا

 • طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

  طراحی وب سایت واکنش گرا که آن را با نام ریسپانسیو نیز می شناسند، از ویژگی های اصلی پروژه های تیم وب آقا است.
  در چند سال اخیر وب سایت های ریسپانسیو از نظر گوگل و کاربران اهمیت بسیاری پیدا کرده اند و اگر وب سایتی ریسپانسیو نباشد به طور حتم شانسی برای موفقیت نخواهد داشت. پس باید این موضوع را اولویت کار خود قرار دهید.
 • پنل و داشبورد مدیریت سایت

  آموزش پنل مدیریت سایت به منظور افزودن و حذف مطالب و محتوای صفحات سایت
 • آموزش و پشتیبانی

  تیم طراحی سایت وب آقا پس از اتمام و آماده شدن وب سایت، آموزش کاملی از نحوه کار با پنل وب سایت را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.
 • سئو و بهینه سازی وب سایت

  در تمامی مراحل طراحی سایت اصول سئو تکنیکال رعایت می شود و شما میتوانید پس از بارگذاری محتوای یونیک، نتایج بالایی را در صفحه جستجوی گوگل به دست آورید.
 • سرعت بالای وب سایت

  رعایت اصول استاندارد برنامه نویسی برای افزایش سرعت وب سایت
 • امنیت بالا

  رعایت اصول امنیتی برای وب سایت شما
 • امکان ارتقای وب سایت

  امکان ارتقای وب سایت بعد از طراحی وب سایت فراهم می باشد.

 

ویژگی های متمایز کننده طراحی سایت وب آقا از دیگر شرکت ها

ویژگی های متمایز کننده طراحی سایت وب آقا از دیگر شرکت ها به شرح زیر است:

 • طراحی وب سایت بر اساس جدیدترین و به روزترین تکنولوژی های طراحی وب
 • رعایت استانداردهای روز در طراحی Ui و Ux سایت
 • فراهم بودن امکان پیاده سازی طرح و ایده شما
 • رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت در طراحی وب سایت
 • طراحی وب سایت ریسپانسیو
 • طراحی وب سایت موبایل فرندلی
 • امکانات کامل پنل مدیریتی و امکان افزودن دیگر قابلیت ها
 • سرعت بالای لود سایت
 • امنیت بسیار بالا به منظور ممانعت از سوء استفاده های احتمالی
 • پنل ساده و حرفه ای
 • آموزش کامل پنل مدیریت جهت مدیریت سایت

چرا باید وب آقا را برای طراحی سایت انتخاب کنیم؟

طراحی سایت به روش های مختلفی انجام میشود که ما در وب آقا طراحی وب سایت را مطابق با خواسته و نیاز شما عزیزان انجام می دهیم. این بدان معنا است که تمامی آیتم ها به طور اختصاصی برای وب سایت شما عزیزا نطراحی و پیاده سازی می شوند. در واقع شما می توانید طرح و ایده خود را برای ما شرح دهید و ما آن را مطابق با استانداردهای طراحی وب، پیاده سازی خواهیم کرد. در خصوص ایده های شما جلساتی تشکیل می شود و ضمن مشاوره می توانیم موارد را به طور کامل بررسی و نسبت به پیاده سازی آن ها اقدام کنیم.

مد نظر داشته باشید که هزینه نهایی طراحی سایت به عوامل و فاکتورهای بسیاری بستگی دارد و این اعلام هزینه با توجه به نوع وب سایتی که می خواهید راه اندازی کنید، متفاوت است. همچنین برای اعلام دقیق همچنین ضروری است که تمامی خواسته ها و نیازهای خود را با ما در میان بگذارید. به عنوان مثال هزینه طراحی سایت فروشگاهی با هزینه طراحی وب سایت شرکتی یا وب سایت خدماتی کاملا متفاوت می باشد؛ زیرا امکانات یک وب سایت شرکتی با طراحی یک وب سایت فروشگاهی متفاوت است و همچنین مدت زمان طراحی و راه اندازی آن ها نیز با همدیگر تفاوت دارد.

در نتیجه هزینه طراحی سایت شما به امکانات و خواسته های شما بستگی دارد. قبل از هر اقدامی بهتر است با کارشناسان ما در تیم وب آقا در ارتباط باشید و از آن ها راهنمایی های لازم را دریافت کنید. همچنین به منظور اطلاع و استعلام قیمت طراحی سایت با کارشناسان ما با شماره تلفن های 1724631392(0)49+  و 4740958291+ تماس بگیرید.