چرا طراحی سایت حرفه ای با وب آقا؟

چرا طراحی سایت حرفه ای با وب آقا؟

طراحی سایت حرفه ای برای هر کسب و کاری مهم و ضروری است؛ پس قبل از آغاز طراحی وب سایت، می بایست به اصول و تکنیک های مرتبط با موتورهای جستجو آشنایی کافی داشته باشید و آن ها را جهت افزایش ترافیک سایت در اولویت قرار دهید.

تیم وب آقا به منظور شناسایی رفتار مشتریان خود، به تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با تجارت مشتریان خود، می پردازد. این کار سبب افزایش بازدید و ترافیک سایت می شود.

طراحی سایت باید از همان ابتدا به طور حرفه ای انجام شود تا بعد از اتمام پروژه و راه اندازی آن، مشتریان بتوانند از وب سایت برای معرفی خود در دنیای مجازی استفاده کنند.

چرا طراحی سایت حرفه ای با وب آقا؟

یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند به شما و کسب و کارتان آسیب بزند. زیرا وب سایت همانند شناسنامه است و هویت بصری و درونی شرکت شما را نشان می دهد؛ ضمن این که با توجه به نیازهای مشتری، بهترین پیشنهادها و راه حل های ممکن را به وی ارائه می دهد. ما در کنار شما هستیم، تا با طراحی سایت حرفه ای به شما عزیزان کمک کنیم تا بتوانید کسب و کار خود را به بهترین نحو ممکن راه اندازی نمایید.

در وب آقا، پروسه انجام کار به صورت منظم و مطابق با الگوی از پیش تعیین شده انجام می شود. به این صورت که تمامی امور مربوط به طراحی سایت از برگزاری جلسات تا نهایی کردن صفحات، طراحی گرافیک و در نهایت بهره برداری و پشتیبانی از وب سایت، همگی توسط کارشناسان متخصص انجام می شود.

همچنین در پروسه طراحی سایت حرفه ای تیم وب آقا، به مسائل حرفه ای مانند حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های با ارزش مشتریان دقت کافی مبذول است. همچنین در این مسیر تیم پشتیبان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

چرا وب آقا را برای طراحی سایت حرفه ای انتخاب کنیم؟

وب سایت برای شما همانند ویترین است؛ بنابراین شکل ظاهری و طراحی آن اهمیت زیادی دارد. در واقع همه کاربرانی که به وب سایت شما وارد میشوند، باید بتوانند با وب سایت شما ارتباط برقرار کنند و از خدمات شما نهایت استفاده را داشته باشند.

تیم وب آقا سابقه درخشانی در طراحی سایت دارد و تاکنون موفق گردیده پروژه های بسیاری را به اتمام برساند؛ این شرکت با تجربه و دانش کافی در طراحی سایت حرفه ای در زمینه های مختلف، می تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد.

ویژگی سایت های طراحی شده توسط وب آقا

 • طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو

طراحی وب سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو از ویژگی های اصلی پروژه های وب آقا است. سایت های ریسپانسیو از نظر گوگل و کاربران بسیار اهمیت دارند و چنانچه وب سایت ریسپانسیو نباشد، شانس خود را برای موفقیت از دست خواهد داد.

 •  وب سایت بهینه سازی شده

در تمامی مراحل طراحی وب، اصول سئو تکنیکال رعایت می شود و شما عزیزان می توانید با تولید محتوای یونیک، نتایج بالایی را در موتورهای جستجو کسب کنید. در ضمن برای دریافت خدمات تولید محتوا سایت می توانید با تیم وب آقا در ارتباط باشید.

 • سرعت بالا

وب سایت های طراحی شده توسط وب آقا سرعت بالایی دارند و مشکلی در بارگذاری صفحات وجود ندارد. سرعت بالای لود صفحات به بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو کمک بسیاری می کند.

 •   امنیت قوی

استفاده از اصول امنیتی در وب سایت شما

 •   آموزش و پشتیبانی

تیم طراحی سایت وب آقا پس از پایان و آماده شدن سایت، آموزش کاملی از مدیریت وب سایت را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. همچنین کارشناسان پشتیبان ما همراه شما هستند تا به سوالات شما عزیزان پاسخ دهند

ویژگی های متمایز کننده طراحی سایت وب آقا

 • طراحی زیبا و جذاب
 • طراحی وب سایت با به روزترین تکنولوژی های روز دنیا
 • رعایت اصول و تکنیک های سئو و بهینه سازی در طراحی سایت
 • امنیت بسیار بالا جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی در فضای وب
 • سرعت بالا در لود وب سایت
 • رعایت استانداردهای جهانی در طراحی Ui و Ux سایت
 • طراحی سایت به صورت ریسپانسیو و موبایل فرندلی
 • توجه به امکانات کامل وب سایت
 • پنل مدیریت ساده و حرفه ای
 • آموزش پنل مدیریت جهت ویرایش، بروزرسانی و مدیریت محتوا

هزینه و قیمت طراحی سایت حرفه ای

هزینه نهایی طراحی سایت حرفه ای به فاکتورهای بسیاری وابسته است در نتیجه قیمت طراحی متفاوت است. بنابراین قبل از هر اقدامی باید نیازها و انتظارات مشتریان را بدانیم تا بر اساس انتظارات آن ها نسبت به طراحی سایت اقدام شود. برای مثال هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی با هزینه طراحی سایت شرکتی کاملا تفاوت دارد زیرا امکانات یک وب سایت شرکتی با طراحی فروشگاه آنلاین یکسان نیست. پس هزینه طراحی سایت  به امکانات و انتظارات شما وابسته است. برای اطلاع و استعلام قیمت طراحی سایت حرفه ای با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همکاران ما توضیحات لازم در این خصوص را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.