FardaCo

سفارش خدمات وب آقا

آخرین مقالات سایت

خدمات وب آقا

خدمات سئو

تولید محتوا

طراحی سایت

طراحی لوگو

چرا تبلیغات آنلاین؟​

Online advertising

چرا تبلیغات آنلاین اهمیت دارد؟ پیشرفت باورنکردنی شبکه جهانی وب طی ده سال گذشته، فضای بازاریابی را کاملاً تغییر داده است.
تبلیغات آنلاین مزایای زیادی نسبت به رسانه های تبلیغاتی سنتی دارد که به صاحبان مشاغل اجازه می دهد پیام های مرتبط، شخصی و به موقع را با کسری از هزینه به مشتریان خود تحویل دهند. در این مقاله پنج مزیت عمده تبلیغات آنلاین را بررسی خواهیم کرد.

مزایای واقعی تبلیغات آنلاین

در ادامه می توانید برخی از مهم ترین مزایای این نوع تبلیغات را مشاهده کنید.

مقرون به صرفه است

یکی از بزرگترین مزایای تبلیغات آنلاین ارزان بودن آن در مقایسه با سایر روشهای تبلیغات سنتی است. صاحبان مشاغل حتی با کمترین بودجه می توانند به مخاطبان نسبتاً گسترده ای دسترسی پیدا کنند و درآمد خود را بیشتر افزایش دهند.

هدفمند است

در تبلیغات سنتی مانند تبلیغات تلویزیون یا بیلبورد وغیره…بودجه شما صرف انجام تبلیغات برای همه مردم می شود؛ حتی کسانی که مشتری هدف شما نیستند،اما تبلیغات به روش اینترنتی بودجه شما را هدر نمی دهد، زیرا تبلیغات آنلاین به ما کنترل بیشتری می دهند و وب سایتهایی مانند فیس بوک و گوگل بر اساس پروفایل افراد و سابقه جستجوی آنها می توانند به ما بگویند چه کسی را هدف قرار دهیم. پس از این طریق می توانیم پیام اصلی را به طور خاص برای افرادی که بیشتر احتمال خرید را دارند بفرستیم.

قابل اندازه گیری است

اندازه گیری و کمی سازی بازاریابی آنلاین نیز بسیار ساده تر است. ابزارهای تجزیه و تحلیل آنلاین می توانند به شما کمک کنند تا نشان دهند چه چیزی برای شما مفید است و چه چیزی مفید نیست؛ همچنین این امکان را می دهند که هزینه های بازاریابی خود را درست هدف قرار دهید. همچنین می توانند داده های با ارزشی راجع به مشتری ایده آل شما فراهم کنند و در دنیای بازاریی این فرصت ها واقعاً بی حد و مرز  هستند.

بازخورد

اینترنت، به ویژه وب سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک به افراد کمک می کنند تا با دوستان و خانواده خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. همچنین می توانند به شما کمک کنند از طریق سیستم عامل های مختلف با مخاطبان خود تماس بگیرید. پاسخ به نظرات در صفحه فیس بوک خود، توییت کردن در مورد محصولات یا صنعت خود و ارائه خدمات عالی به مشتریان از طریق این کانال ها همه راه هایی هستند که باعث می شوند مردم نسبت به شرکت شما احساس خوبی داشته باشند. خدمات عالی مشتری یکی از قدرتمندترین روش های تبلیغاتی است و اینترنت ابزاری بسیار قدرتمند برای کمک به کسب و کار شما در هر تعامل است. همین حالا تبلیغات آنلاین را شروع کنید.