خدمات سئو در نروژ

SEO services in Norway

این روزها حتما اسم سئو زیاد به گوشتان خورده است. سئو یکی از کارهایی است که می توانید برای بهتر دیده شدن محتواهایتان که در اینترنت بارگذاری می کنید، انجام دهید. حوزه فعالیت تیم وب آقا کشورهای زیادی از جمله نروژ را در بر می گیرد. خدمات سئو در نروژ موارد متعددی را شامل می شود که به کمک آن میتوان یک سایت را به بهترین شکل ممکن بهینه کرده و آن را به رتبه های نخست گوگل برسانیم.

هنگامی که سایتی در میان این رتبه های برتر گوگل قرار می گیرد بهتر دیده شده و می تواند ترافیک بیشتر جذب کند. ضمن این که بازدیدکننده های بیشتری را به سوی خود هدایت کند. پس به راحتی می توان سئو را گونه ای از دیجیتال مارکتینگ به شمار آورد که به کمک آن سایت ها می توانند بیشتر دیده شوند. اگر نیاز به خدمات سئو در نروژ دارید ما میتوانیم این خدمات را در بالاترین سطح کیفی به شما ارائه کنیم. اما پیش از آن خوب است کمی در مورد خدمات سئو در نروژ صحبت کنیم و ببینیم که چه مواردی را در بر می گیرد.

حتی کمی به عقب تر رفته و ببینیم که اصلا خود مفهوم سئو چیست؟ در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با سئو و خدمات آن آشنا شوید.

خدمات سئو در نروژ چه مواردی را در بر می گیرد؟

اگر یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید قطعا در مورد سئو زیاد شنیده اید. سئو یا SEO  از عبارت انگلیسی Search Engine Optimization گرفته شده است و به مفهوم بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. حتما دقت کرده اید که وقتی عبارتی را در گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری سرچ می کنید سه سایت رتبه های برتر را در اختیار دارند و بقیه سایت ها به رتبه های بعدی رفته اند.

آیا برایتان این سوال پیش آمده است که چگونه؟ در واقع این سایت ها اصول و قواعدی که برای موتورهای جستجو در پایش سایت مهم است را رعایت کرده اند. در نتیجه موتورهای جستجو آنها را مناسب و مفید و کاربردی تشخیص داده اند و به آنها رنک های 1 تا 3 جستجو را اختصاص داده اند. به این قواعد و قانون هایی که موتورهای جستجو سایتی را بر اساس آن پایش کرده و به آن رتبه می دهند همان سئو گفته میشود.

خدمات سئو در نروژ شامل موارد متعددی می شود و چک لیست های زیادی برای آن وجود دارد. در ادامه بیشتر در مورد این خدمات صحبت خواهیم کرد و شما را با آنها آشنا میکنیم.

انواع خدمات سئو در نروژ

براساس آماری که برای ترافیک ورودی به سایت ها وجود دارد، بخش اعظم این ترافیک و بازدیدهای یک سایت به وسیله سرچ هایی که کاربران انجام می دهند به دست می آیند. آمار دیگر هم نشان می دهد که کاربرانی که یک کلمه کلیدی را جستجو می کنند بیشتر از نتایج ردیف های اول تا سوم گوگل بهره می برند و به سایت مورد نظر وارد می شوند.

پس اگر می خواهیم که سایتمان ترافیک خوبی بگیرد می بایست حتما کاری کنیم که در بین 3 نتیجه اولی که گوگل یا سایر موتورهای جستجو نشان می دهند قرار داشته باشیم. بهترین راهکاری که برای این موضوع وجود دارد استفاده از سئو است. خدمات سئو در نروژ بسیار متنوع است اما به طور کلی در سه دسته اصلی قرار می گیرد:

 1. سئو تکنیکال
 2. سئو آن پیج
 3. سئو آف پیج

اگر میخواهید سایت شما از گوگل رتبه بگیرد و هنگام سرچ دست کم در صفحه اول قرار داشته باشد لازم است تا هر سه این خدمات سئو برای سایت تان رعایت شده باشد. در ادامه شما را بیشتر با خدمات سئو در نروژ آشنا می کنیم. اگر دوست دارید سایتتان در کلمات کلیدی مورد نظرتان از گوگل رتبه بگیرد، می توانید روی ما حساب کنید. ما به شما کمک می کنیم تا سئو را برای سایت خود پیاده سازی کرده و جزء رتبه های برتر گوگل قرار بگیرید تا بیشتر دیده شوید.

سئو تکنیکال

همانطور که گفتیم خدمات سئو در نروژ و به طور کلی در هر جایی که بخواهیم آن را پیاده سازی کنیم از سه جنبه مختلف قابل انجام هستند که سئو تکنیکال یکی از مهمترین آنها است. این روش از سئو کردن سایت بیشتر به جنبه های فنی یک سایت می پردازد و در جهت بهبود آنها تلاش می کند.

کلیه خدمات سئو تکنیکال سمت سرور انجام می شود و وظیفه اصلی آن این است که به خزنده های موتورهای جستجو کمک کند تا سایت را بهتر ایندکس کرده و لینک سایت را راحت تر پیدا کنند. در این روش از سئو بیشتر با دید فنی جلو می رویم و مواردی که در این زمینه مهم هستند را بهینه سازی می کنیم. در نتیجه سئو تکنیکال به بهبود نرخ تبدیل و نرخ فروش کمک می کند. علاوه بر آن از سایت های رقیبتان پیشی می گیرید و بهترین نتیجه را در موتورهای جستجو به خود اختصاص خواهید داد. در ادامه چند مورد از چک لیست سئو تکنیکال را با هم بررسی خواهیم کرد:

 1. فایل robot.txt را مورد بررسی قرار دهید.
 2. صفحه ها را از نظر ساختار آدرس چک کنید.
 3. خطای 404 را رفع کنید.
 4. نقشه سایت داشته باشید.
 5. https را فعال کنید.
 6. وب سایت را به صورت ریسپانسیو طراحی کنید.
 7. سرعت سایت را بالا ببرید.
 8. منوها را ساده طراحی کنید تا پیمایش برای کاربر راحت باشد.

سئو داخلی یا on page

از دیگر خدمات سئو در نروژ می توان به پیاده سازی سئو داخلی وب سایت اشاره کرد. سئو داخلی یا آن پیج بر روی صفحه های خود سایت مورد نظر پیاده سازی می شود و کمک می کند که خزنده های موتورهای جستجو این صفحه ها را بهتر پایش کنند. برای سئوی داخلی هم چک لیست مفصلی وجود دارد که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها می پردازیم:

 1. متا و توضیحات آن را بهینه کنید. حتما از کلمه کلیدی در توضیحات متا بهره ببرید.
 2. از URL ها یا همان آدرس هایی استفاده کنید که در عین کوتاه بودن صفحه مورد نظر را توصیف کنند و بیانگر محتوای آن صفحه باشند. علاوه بر مختصر و کوتاه بوده URL دقت کنید که آن را خوانا هم انتخاب کنید.
 3. کلمات کلیدی مناسب را با جستجو پیدا کنید. شما باید ببینید در حوزه کاری خود چه کلمه های کلیدی بیشتر جستجو شده اند. سپس از آنها استفاده کرده و سایت را به کمک آنها سئو کنید. همچنین استفاده از تکنیک long tail هم توصیه میشود. یعنی به اول و آخر کلمات کلیدی تان عبارت ها و واژه هایی اضافه کنید. مثلا در مورد سئو می توانید از اصول سئو، کاربردهای سئو، سئو سایت و … استفاده کنید.
 4. تگ های html را به درستی مورد استفاده قرار دهید. عنوان اصلی را با h1 زیر تیترها را با h2 و زیرشاخه ها را با h3 نشان دهید.
 5. از عکس ها و فیلم های جذاب و باکیفیت استفاده کنید. آلت تگ ها را از یاد نبرید که بسیار اهمیت دارند.

هر یک از این خدمات سئو را که نیاز داشته باشید، تیم وب آقا می تواند آن را به بهترین شکل برای شما پیاده سازی کند و به شما کمک کند رتبه خوبی بگیرید.

سئو off page

و در نهایت آخرین خدمات سئو را می توان سئو خارجی یا آف پیج عنوان کرد. این سئو دقیقا در مقابل سئو آن پیج قرار می گیرد. در حالی که سئو آن پیج برای صفحات داخلی خود سایت مورد نظر پیاده سازی می شود سئو آف پیج در بیرون از سایت انجام میشود. از مهم ترین موارد مربوط به سئو خارجی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. بک لینک دادن: هنگامی که یک سایت از مطالب سایت شما استفاده کرده و به آن لینک می دهد می گوییم از بک لینک استفاده شده است. بک لینک می تواند کاربران را به سایت شما هدایت کرده و ترافیک آن را افزایش دهد.
 2. استفاده از وبلاگ: اگر به دنبال راهی خوب و کاربردی برای معرفی بیزینس آنلاین تان هستید ساخت وبلاگ می تواند کمک کننده باشد. در وبلاگ مقاله های کاربردی در مورد سایت تان و محتوای آن قرار می دهید و به این شکل می توانید کاربران را با خدمات خود آشنا کنید. به کمک وبلاگ ها می توانید بک لینک هم به سایتتان بدهید.
 3. استفاده از رپورتاژ: رپورتاژها هم می توانند به خوبی برای رتبه گرفتن سایت تان مفید واقع شوند. این رپورتاژها، هم می توانند رپورتاژ آگهی باشند، هم رپورتاژ خبری.
 4. در انجمن ها و فروم ها فعالیت کنید تا بتوانید سئوی خارجی را به بهترین شکل پیاده سازی کنید.
 5. شبکه های اجتماعی هم ابزار مناسبی برای سئو آف پیج هستند. شما می توانید ترافیک مناسبی از سوشال مدیا و لینک دادن از آنها دریافت کنید.
 6. ویدیوهای تبلیغاتی و انتشار آنها در پلتفرم هایی مثل یوتیوب، آپارات و … هم می توانند به شما کمک کنند سئو خارجی را پیاده سازی کنید.

جمع بندی

اگر می خواهید سایت کسب و کارتان در میان نتیجه های جستجو در رتبه های اول تا سوم یا دست کم در صفحه اول قرار بگیرد می بایست از خدمات سئو استفاده کنید. این خدمات بسیار متنوع هستند و در سه دسته کلی سئو تکنیکال، سئو آن پیج و سئو آف پیج قرار می گیرند. در صورت هر گونه مشاوره در خصوص خدمات سئو در نروژ نیز می توانید با تیم وب آقا در ارتباط باشید.