طراحی سایت در نروژ

Website design in Norway

در تمام کشورهای جهان از جمله کشور نروژ، طراحی سایت به عنوان یکی از پروژه های با اهمیت شناخته شده است. طراحی یک سایت در واقع پروسه ای از بکارگیری استراتژی های فنی و تخصصی می‌باشد که برای انجام آن باید دانش کافی و کاملی داشت. علاوه بر این شناخت بالا از مشاغل مختلف و شرایط آنها به همراه درک نیاز کارفرماها نیز در این راستا جزو اولویت ها قرار دارد. همان گونه که میدانید کشور پیشرفته ای مانند نروژ که در حوزه های مختلف از جمله اقتصاد، سیاست و غیره جایگاه خوبی دارد و همین طور به دلیل بازار شدید رقابتی که در این کشور حاکم است، طراحی سایت با دشواری بیشتری انجام می‌شود.

همان گونه که در جریان هستید برای بهره گیری از خدمات طراحی سایت در نروژ و برقراری همکاری با شرکتهای معتبر

مانند  Signifly، Think Commerce، Skalar AS، Bakelite و موارد دیگر باید هزینه های بالایی پرداخت نمود. از همین رو تیم وب آقا که یک برند ایرانی است و هم زبان شما عزیزان می باشد، تصمیم گرفته که این خدمات را برای هموطنان مان در نروژ ارائه دهد، نیرو های متخصص ما در زمینه طراحی سایت در نروژ برترین های سایت فروشگاهی، سایت خدماتی، سایت شرکتی و شخصی را برای شما می سازند و از پایه هر آنچه که نیاز شما باشد را تامین می کنیم. شعار ما بهترین ها برای مشتریان ماست. در همین راستا از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنیم. ما به شما کمک می کنیم که ضمن پرداخت هزینه کمتر بتوانید خدماتی با کیفیت بهتر دریافت کنید.

منافع طراحی سایت در نروژ

یک سایت میتواند با توجه به نوع کارکرد و استفاده ما از آن، نتایج متفاوتی داشته باشد. در واقع هدف کاربر از اجرا و طراحی سایت در نروژ قطعا معرفی بهتر فعالیت و در نتیجه کسب درآمد بالاتر است. وجود بازار رقابتی در نروژ باعث شده که سایتی که قصد داریم طراحی کنیم، نیاز به وسواس بیشتر داشته باشد. اما توجه داشته باشید که اگر از تیم متخصص ما کمک بگیرید قطعا سایت شما در رتبه های اول جستجو قرار خواهد گرفت و این قطعا در برگیرنده نتایج خوبی برای شما خواهد بود.

 طراحی سایت در دو شهر مهم نروژ

تروندهایم

دومین شهر مهم نروژ از لحاظ تجاری، شهر تروندهایم می باشد که در دنیا رده اقتصادی ۳۶۷ را به خود اختصاص داده است. با توجه به سهم بالای شهر تروندهایم در رشد کشور نروژ، شرکت های مهم داخلی و خارجی زیادی مشغول فعالیت در این شهر هستند. همین امر نیاز به طراحی سایت در نروژ، بخصوص در چنین شهر مهمی را بالا برده است. تیم متخصص ما در زمینه طراحی سایت که یک برند ایرانی است، با تکیه بر متخصصان با تجربه خود در این حوزه، خدمات زیادی را به هموطنان خود ارائه می دهد.

اسلو

شهر اسلو، پایتخت نروژ است که از نظر رتبه اقتصادی در پله نود و نه در جهان قرار دارد. این شهر از نظر صنعت دریایی، کشاورزی، گردشگری، پتروشیمی و غیره، دستی توانا یافته و همین امر نقش طراحی سایت را پر رنگ تر کرده است. بهتر است بدانید که یک سایت حرفه ای و یونیک می تواند در نروژ و فضای رقابتی حاکم بر آن خوب و موفق عمل کند. امروزه شاهد طراحی سایت در زمینه های مختلف و صنایع برتر در این شهر هستیم. از جمله می توان به صنایع حمل و نقل، کشتیرانی، فروشگاهی، ارتباطات، کشاورزی و غیره اشاره کرد.

چرا به طراحی سایت در نروژ نیاز داریم؟

کشورهای اقتصادی بزرگ مانند نروژ برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی، مکان امن و مساعدی است. همین امر سبب شده تا سازمان ها و شرکت های مهم در سراسر دنیا ترجیح بدهند در این کشور فعالیت نموده و ایجاد فضای شدید رقابتی نمایند. برای طراحی سایت در چنین کشوری نمی توان ریسک نمود و از خدمات شرکت های غیر متخصص استفاده نمود.

شرکت های حرفه ای و متخصص که تجربه کافی در این حوزه دارند، برای مشتریان خود، خدمات طراحی سایت را به بهترین نحو ممکن پوشش می دهند و امکانات متناسب با نیاز آنها را فراهم می کنند. برای طراحی سایت در نروژ، طراحان ابتدا بازار هدف مورد فعالیت مخاطب را با دقت تجزیه و تحلیل می نمایند، پس از آن نیازها و اهداف مورد نظر مخاطب را مد نظر قرار می دهند تا نتیجه کار، علاوه بر کارایی مورد نظر، مطابق ویژگی های مورد نیاز مشتری را نیز داشته باشد.

انواع طراحی سایت در نروژ

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه طراحی سایت فروشگاهی در کشورهای مهم دنیا از جمله نروژ به یک نیاز اصلی تبدیل شده است. بسیاری از فروشگاه های کوچک و بزرگ توانسته اند با داشتن یک وب سایت حرفه ای به موفقیت های خوب و زیادی دست یابند. همین امر باعث شده در بازار رقابتی حاکم نیز از رقبای خود پیشی بگیرند.

شرکت های طراحی سایت مطرح داخلی، خدمات قابل توجهی را در زمینه های مختلف فروشگاهی کشور نروژ ارائه کرده اند که برای انتخاب نوع سایت مورد نظرتان، کافیست با متخصصان ما در این زمینه مشورت نمایید. اگر شما به عنوان یک فعال اقتصادی و صاحب کسب و کار نگاه حرفه ای تری به این قضیه داشته باشید قطعا با افراد متخصص در این باره صحبت و مشاوره های لازم را دریافت می کنید.

طراحی سایت شرکتی

شرکت های زیادی در نروژ فعالیت دارند که با طراحی سایت و معرفی زمینه ی کاری می‌توانند شرایطشان را بهبود ببخشند. طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای در نروژ می تواند یک مزیت مهم در بین سایر رقبا باشد. نداشتن یک سایت قطعا با تقدیم بیشتر مشتریان به سایر رقبا برابری خواهد کرد.

اکثر افراد که صاحبان شرکت های معتبر هستند امروزه احساس نیاز به داشتن یک سایت قوی را دارند. به همین علت ما متخصصان مان که طراحی سایت های شرکتی را انجام می دهند را در اختیار شما قرار می دهیم تا با ما تجربه داشتن بهترین سایت شرکتی را داشته باشید.

طراحی سایت شخصی

برخی افراد برای برند خودشان نیاز دارند که یک سایت اختصاصی با نام خود داشته باشند، برای همین سایتی را با محتواهای اختصاصی که خودشان تولید می کنند می خواهند.

سایت شخصی با سایت های فروشگاهی و شرکتی متفاوت است و به لحاظ ساختار و امکانات تفاوت های اساسی و زیادی دارد. طراحی سایت در نروژ در حوزه سایت های شخصی، ساز و کاری متفاوت دارد که این کار فقط توسط متخصصان طراحی سایت شرکتی باید انجام شود.

ویژگی‌های طراحی سایت در نروژ

طراحی یک سایت می تواند ویژگی های مختلفی را در بر بگیرد که از جمله می توان به نوع حرفه و رده ی فعالیت، صنعت کاری، پکیج انتخاب های مشتری، آنالیز بازار رقابت و تحلیل نوع فعالیت رقبا و غیره اشاره نمود. قطعا با یک نتیجه گیری درست و دقیق از این ویژگی ها می توان سایتی یونیک و موفق ارائه داد.

هر شرکت طراحی سایت در راستای تجربیات و اهدافشان برخی ویژگی ها را برای مشتریان خود قرار می دهند که در ادامه به چند نمونه اشاره خواهیم کرد:

 • ثبت یک دامنه با توجه به درخواست مخاطب
 • فضای هاست با مدت زمان مشخص به همراه ترافیک ماهانه
 • اختصاص ایمیل شرکتی یونیک با ظرفیت نامحدود
 • تولید محتوای سئو شده
 • فعال سازی گواهینامه SSL
 • فعال سازی و آموزش کار با حساب کاربری گوگل آنالیتیکس
 • اجرای سرعت بالا سایت
 • طراحی واکنشگرا یا ریسپانسیو
 • آموزش کار با سایت به عنوان مدیر
 • طراحی فرم اختصاصی
 • منوهای حرفه ای طبق اصول UI و UX
 • جستجوی پیشرفته با قابلیت تکمیل کننده ی اتوماتیک

و بسیاری موارد دیگر.

قیمت طراحی سایت در نروژ

قیمت هر سایت طراحی شده برای مخاطبان خواهان سایت در نروژ، می تواند متفاوت باشد که دلیل این امر، ویژگی های مختلف طراحی شده در سایت، موارد خواسته شده کارفرما، امکانات خاصی که مورد نظر است در سایت وجود داشته باشد، انتظارات و تغییرات کاربر، رده شغلی و کاری و موارد بسیار دیگر است.

برای تعیین قیمت لازم است فرم درخواست طراحی سایت در نروژ را پر کرده و ارسال کنید. قیمت پس از بررسی پروپوزال و بررسی درخواست کارفرما تعیین خواهد شد.

پشتیبانی فنی از طراحی سایت در نروژ

شرکت های معتبر طراحی سایت که در زمینه طراحی سایت خارجی نیز فعالیت دارند، پس از تضمین کار، مسئولیت کار خود را بر عهده گرفته و آن را پس از طراحی نیز پشتیبانی می‌کنند. مدت پشتیبانی میتواند تا مدت مشخصی رایگان و پس از آن با هزینه معینی ادامه دا باشد. از جمله موارد مورد پشتیبانی میتوان به رفع مشکلات فنی و امنیتی وب سایت اشاره کرد تا دچار عیب و نقصی نشود. برای ثبت درخواست طراحی سایت در نروژ می توانید با ما در ارتباط باشید و از پلن های مختلف ما در این زمینه استفاده کنید.