طراحی سایت برای ایرانیان خارج از کشور

طراحی سایت برای ایرانیان خارج از کشور

طراحی سایت برای ایرانیان خارج از کشور یکی از خدماتی است که توسط تیم وب آقا انجام می شود. طراحی سایت برای هر کسب و کاری مهم و ضروری است. امروزه هیچ کسب و کاری بدون شناخته شدن نمی تواند به موفقیت برسد.

تیم وب آقا با سال ها فعالیت در زمینه طراحی سایت برای ایرانیان خارج از کشور، موفق گردیده خدمات ارزنده ای را به مشتریان عزیز ارائه دهد. اولویت و هدف اصلی وب آقا ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب و جلب رضایتمندی مشتریان می باشد.

اهمیت طراحی سایت برای ایرانیان خارج از کشور؟

تفاوتی ندارد که شما در ایران زندگی می کنید یا در آلمان، سوئد، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، فرانسه و یا دیگر کشورهای اروپا؛ طراحی سایت شما می تواند از هر نقطه در دنیا انجام شود. اما برای انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب باید نکاتی را در نظر بگیرید. شاید این سوال برای شما مطرح شود که چه آیتم هایی برای این موضوع اهمیت دارند؟ همراه ما باشید تا توضیحات کامل تری در این خصوص ارائه دهیم.

خصوصیات یک شرکت طراحی سایت مناسب

از خصوصیات یک شرکت طراحی سایت مناسب می توان به اختصار به موارد زیر اشاره کرد.

 • تجربه کاری
 • حرفه ای بودن
 • تخصص و دانش کافی
 • مسئولیت پذیری
 • تعهد کاری
 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 طراحی سایت برای ایرانیان خارج از کشور

امروزه تمامی کسب و کارها اعم از کوچک و بزرگ دارای وب سایت هستند و از طریق وب سایت خدمات خود را به کاربران معرفی می کنند. قطعا داشتن یک وب سایت به شما کمک می کند تا بهتر دیده شوید و از این طریق بتوانید ضمن برند سازی، فروش بالایی داشته باشید. اما قبل از هر چیز باید وب سایتی مناسب با حوزه فعالیت خود داشته باشید. لازمه آن، این است که کار خود را به شرکتی متخصص و باتجربه بسپارید.

طراحی حرفه ‌ای سبب می‌شود تا از رقبای خود پیشی بگیرید و از آن ها جلوتر باشید. در صورتی که از رقبای خود جلوتر باشید می توانید بازار هدف را در دست بگیرید و به درآمد و فروش بالاتری برسید. اگر می خواهید طراحی سایت حرفه ای مطابق با استانداردهای روز دنیا داشته باشید تنها کافی است با همکاران ما در وب آقا تماس بگیرید و خواسته ها و نیازهای خود را بیان کنید. همکاران ما ضمن بررسی نیازهای شما مخاطبان عزیز بهترین طراحی وب سایت را برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

طراحی سایت در اروپا با تیم وب آقا

شرکت وب آقا مفتخر است که توانسته به بسیاری از ایرانیان خارج از کشور، خدمات خود را با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه دهد. طراحی سایت در اروپا با بهترین کیفیت و قیمت معقول تخصص اصلی تیم وب آقا است.

وب آقا طراحی وب سایت های بسیاری را برای مشاغل و کسب و کارهایی که در اروپا مستقر هستند، به اتمام رسانده است. از جمله خدمات طراحی سایت برای ایرانیان خارج از کشور می توان به طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت خدماتی و خبری اشاره کرد.

ویژگی های طراحی سایت در اروپا

ویژگی‌ های طراحی سایت در اروپا چیست؟ چرا طراحی سایت برای ایرانیان خارج از کشور اهمیت دارد؟ ایجاد وب سایت در اروپا می‌تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد که در ادامه به صورت لیست، برخی از این ویژگی‌ ها به اختصار بیان شده است.

 • با استفاده از خدمات طراحی سایت در اروپا قادر خواهید بود تا خیلی سریع مخاطب خارجی را به دست آورید.
 • در بازارهای بزرگ خارجی حرفی برای گفتن داشته باشید.
 • اعتبار کسب و کار خود را نزد مشتریان داخلی بیشتر کنید.
 • فروش محصولات تولید شده توسط کسب و کار شما با استفاده از طراحی سایت در اروپا آسانتر خواهد بود.
 • با استفاده از تکنیک‌های سئو بین المللی، قادر خواهید بود تا کاربران بسیار زیادی را سمت سایت و شبکه‌های اجتماعی خود، هدایت کنید.

طراحان ایرانی یا خارجی؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟

 خوب است بدانید بسیاری از شرکت ها که در خارج از ایران کار طراحی سایت را انجام می دهند، خدمات خود را با پشتیبانی 24 ساعته ارائه می دهند.

پس عملا نه تنها کیفیت سایت هایی که توسط این شرکت ها طراحی می شوند، کمتر از نمونه های خارجی نیست بلکه پروژه های بسیار موفقی نیز دارند. در واقع هیچ الزامی وجود ندارد که حتما طراح و مشتری در یک کشور یا شهر مستقر باشند. پس اگر به دنبال یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی سایت در خارج از کشور هستید، تیم وب آقا را از دست ندهید.

اطلاع از قیمت طراحی سایت در اروپا

اگر به دنبال این هستید تا از قیمت طراحی سایت در اروپا مطلع شوید، باید بدانید که این قیمت بسته به مواردی است که شما می‌خواهید از یک سایت دریافت کنید. شما باید مشخص کنید که از یک سایت اروپایی انتظار چه امکاناتی را دارید و پس از آن اقدام به ثبت سفارش طراحی سایت کنید.

اگر دقیقا نمی‌دانید که یک سایت اروپایی باید چه چیزهایی داشته باشد، جای هیچ نگرانی نیست. در واقع کارشناسان بخش طراحی سایت تیم وب آقا، آماده هستند تا نظرات شما را در رابطه با ساخت سایت بدانند و پس از آن، پیشنهاد خود را بابت طراحی سایت در اروپا به شما معرفی کنند.

خدمات پشتیبانی طراحی سایت

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که بعد از طراحی سایت و راه اندازی آن پشتیبانی وب سایت توسط چه کسی انجام خواهد شد؟ اگر برای وب سایت خود با مشکلی مواجه شویم آیا امکان پشتیبانی توسط تیم طراح وجود دارد؟ شرایط و هزینه های خدمات پشتیبانی طراحی سایت برای ایرانیان خارج از کشور به چه شکل است؟ آیا این شرکت یا طراح مستقل وقت کافی برای پشتیبانی از پروژه هایی که تا به حال توسعه داده دارد؟ آیا این شرکت سال دیگر هم در این حوزه فعالیت دارد که بتواند پروژه من را پشتیبانی نماید؟ در حال حاضر برای دریافت پشتیبانی سایت چه کاری لازم است انجام دهیم؟

خوب است بدانید با این که پشتیبانی وب سایت غیر قابل اجتناب است ولی می تواند نشان دهنده کیفیت شرکت ارائه دهنده خدمات باشد.

پشتیبانی از این رو حایز اهمیت است که در پکیج های طراحی سایت خیلی افراد به آن توجه کافی نداشته اند. بخصوص در برخی از شرکت ها هزینه پشتیبانی یکی از راه های در آمدزایی آن ها می باشد. این شرکت ها ممکن است پروژه را نسبت به رقبا ارزان تر طراحی کنند؛ اما این ارزانی را در زمان خدمات پشتیبانی جبران می کنند. تیم وب آقا با برخورداری از تیم مجرب و باتجربه در این مسیر شما را یاری می کند و می توانید از خدمات پشتیبانی ما که بر روی پکیج های طراحی سایت ارائه می شود، استفاده کنید.

طراحی سایت برای ایرانیان خارج از کشور توسط تیم وب آقا

وب آقا ضمن طراحی سایت برای ایرانیان خارج از کشور، با ارائه خدمات پشتیبانی سعی در جلب رضایتمندی شما عزیزان دارد. خدمات پشتیبانی این مجموعه شامل آموزش پنل مدیریتی وب سایت، نگهداری از سایت، امنیت و به روز رسانی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده پکیج های خدمات طراحی سایت می توانید با کارشناسان تیم وب آقا در ارتباط باشید.